PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38614}

Jak ugryźć 10 milionów 2

The Whole Ten Yards
6,6 31 255
ocen
6,6 10 1 31255
Jak ugryźć 10 milionów 2
powrót do forum filmu Jak ugryźć 10 milionów 2

tak jak pierwsza cześć, była ciekawym pomysłem i takim też rozwiązaniem, tak część druga- jak dla mnie mogla by spokojnie nie powstawać. Jak ugryzc 10 milionow 2, jest jak dla mnie totalna katastrofa i nawet przezabawny i przeze mnie uwielbiany matthew perry na nic sie zdaje, bo film jest poprostu beznadziejny. Scenariusz jest jedna wielka klapa, widac, ze scenarzysta nie mial pojecia co robi- dlatego powstaly gagi(nie smieszne) i chamskie :| gra bruca willisa jest zalosna(akcja w barze...brak slow :|)...ze tez zgodzil sie on na gre w tym filmie :| mimo tego, ze zagrali wszyscy aktorzy z 1 czesci, co nie jako moglo dawac nadzieje, ze 2 czesc moze przynajmniej stac na takim samym poziomie jak poprzednia- okazalo sie utraconymi nadziejami i calkowicie zmarnowanym czasem :| nic w tym filmie nie zaskakuje, nic nie smieszy- tylko zenuje, a caly film roaczarowuje :| ot tyle... :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones