PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38614}

Jak ugryźć 10 milionów 2

The Whole Ten Yards
6,6 31 238
ocen
6,6 10 1 31238
Jak ugryźć 10 milionów 2
powrót do forum filmu Jak ugryźć 10 milionów 2

a mi się podobał!

ocenił(a) film na 8

chociaż ten polski tytuł razi w oczy już na starcie...

jag0da

no wytłumacz mądry człowieku co z nim nie tak no popisz się ? każdy che posłuchać twojej głupkowatej prostackiej wypowiedzi

ocenił(a) film na 8
jotubyl

a ty twierdzisz,że wykazałeś się jakąś mądrością w tej chwili?! obrażając mnie?! powiem tak... nie sądź innych według siebie ok?
to ,że jesteś prostakiem,który wypowiada się wyłącznie głupkowato,nie oznacza,że wszyscy tacy są!
druga sprawa,to ja delikatnie nadmieniłam,że tytuł jest nietrafiony,a ty jedziesz po mnie ...masz człowieku jakieś kompleksy chyba... no jest jeszcze jedna ewentualność...- to ty przetłumaczyłeś ten tytuł z języka angielskiego i dlatego tak ciebie zabolała moja krytyka...

teraz odpowiem na twoje pytanie,ach nie jak ty to ująłeś...wytłumaczę się... w angielskim tytule filmu nie ma nic na temat gryzienia pieniędzy,to po pierwsze...a po drugie nawet w filmie nie ma nic o jedzeniu pieniędzy...stąd moja opinia,że tytuł jest do bani... i tyle...
a czy się popisałam?! hmm...trudno powiedzieć...bo idąc twoim tokiem myślenia,to nawet gdybym się popisała to ty tego nie będziesz widział...no chyba,że wyślę ci zdjęcie...

ocenił(a) film na 5
jag0da

jag0da nie przejmuj się. Chodzę po jego profilu i widzę, że wypowiedzi tego gościa zawsze ograniczają się do tego samego. Krótkie zdania, obrażanie ludzi (rodziców też). Wszystkie filmy z lat 90tych dla niego to klasyki. Koleś to Cymbał przez duże "C". Robi dużo błędów ortograficznych pewnie ma z 10 lat, nie ma dziewczyny i siedzi biedak przed tym kompem w patologicznej rodzinie.

ocenił(a) film na 8
jotubyl

ach...zapomniałam... z przykrością muszę stwierdzić,że nikt nie posłucha mojej wypowiedzi,bo chyba nie ma tutaj takiej opcji,abym mogła się nagrać... więc wychodzi na to,że KAŻDY będzie zmuszony przeczytać moją wypowiedź...mam nadzieję,że to ci nie zrobi żadnej trudności...

ocenił(a) film na 6
jag0da

jag0da ogarnij sie jotybul mial racje bo sama napisalas ze "chociaz ten polski tytul razi w oczy na strarcie" a potem w drugim poscie piszesz o angielskim jestes hipokrytka a tytul z angielskiego jest przelozony slowo w slowo nastepnym razem patrz co piszesz o0

ocenił(a) film na 8
Holek94

jakbyś dobrze przeczytał,co napisałam to byś zrozumiał... nadmieniłam,że w filmie nie było nic o gryzieniu pieniędzy...a to jest przecież moja opinia i mi się polski tytuł nie podoba... nie przypominam sobie człowieku,abyśmy byli na TY...kolejny niedowartościowany nieudacznik,który obraża ludzi za to,że mają odmienne zdanie...napisałam,że tytuł mi się nie podoba,bo chociaż jest przetłumaczony słowo w słowo,to po polsku brzmi bardzo głupio!!! I TO JEST MOJA OPINIA!!! MOJA!!! tak trudno wam zrozumieć,że myślę inaczej niż wy? Ludzie,którym w życiu nic tak dobrze nie wychodzi,jak obrażanie innych na forach?!
pierwszy post,to była moja opinia,potem jakiś patałach twojego pokroju przyczepił się do mnie,to mu odpowiedziałam...nie jestem pustą lalą,żeby 10 razy pisać to samo,a skoro dumbass chciał "żebym sie wytlumaczyła",to mu odpowiedziałam na każde jego zagadnienie...stąd moja wzmianka o angielskim tytule...
p.s.
mam tylko pytanie,kim ważnym ty jesteś,że wyzywasz mnie od hipokrytek?!
radzę jeszcze raz dobrze przeczytać,co napisałam,a nie wyrwać fragment z kontekstu i rzucać się,jak pryszczaty prawiczek,który poprzez używanie "ostrych" słów względem obcych osób udowadnia samemu sobie swoją męskość!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones