Przetrwają puszyści
powrót do forum 1 sezonu
marcomarco83

No i wykrakałeś :) Nie wiem jak dalej (bo oglądać kolejnych nie zamierzam) ale w pierwszym odcinku ze świecą szukać kogoś nie w kolorze brownie, czy to praca, klub czy też ulica wszędzie negatywy :] a gdy w końcu trafi się ktoś w pozytywie (sublokatorka) robi za fleje i brudasa :))

szzelest_

Komuś się nie podoba odwrócenie ról? :///

olgaLG1

Jakie odwrócenie ról? XD obecnie panuje jakaś pseudo poprawność, biali dyskryminują czarnoskórych ale w druga stronę to już nie działa, zawsze czarnoskórzy padają ofiarą rasizmu, dziwne :) w obecnych czasach w filmach „białych ludzi” wszędzie wciska się pozytywne postacie w innym kolorze skóry, jedynie filmy tworzone przez „czarnych” nie mają pozytywnych ról bialych. Otwórz oczy.

illussion5

komentarz w punkt :) bo "pseudo poprawność, biali dyskryminują czarnoskórych" to najprościej mówiąc realia życia czarnych Amerykanów . autentycznie przestałam czytać w momencie "ale w drugą stronę...". absolutna biała klasyka xD nie ma czegoś takiego jak "w drugą".

na przyszłość nie oglądaj seriali których definitywnie nie jestem targetem albo co najmniej nie masz otwartego umysłu. to definitywnie nie jest serial dla osób twojego pokroju które cechują się pewnymi konkretnymi przymiotami i prymitywnymi poglądami ;)

niemniej oczywiście wiadomo w jakim w ogóle odpalasz serial i wypowiadasz się a forum ;)

isobel

:) to dlaczego jak mamy seriale europejskie nie mamy realiów białych wykształconych europejczyków?

isobel

Jest coś takiego jak w drugą stronę, poprawność polityczna w obecnych czasach pozwala na to żeby na każdym kroku doszukiwać się dyskryminacji białych wobec czarnoskórych, nawet tam gdzie jej nie ma. Zdejmuje się seriale, filmy, które mogłyby obrazić uczucia czarnoskórych, choć niektórym do dyskryminacji daleko, ale jak jest w drugą stronę to nikt nie widzi problemu. Ten serial jest tego przykładem, choćby odcinek w którym przyjaciółką głównej bohaterki wyrzuca białego lekarza z sali i ostentacyjnie biega po korytarzu w poszukiwaniu czarnoskórego lekarza, bo według niej tylko on jest dobrze wykształcony i może pomóc jej koleżance. Gdyby w jakimś serialu odwrócić rolę, to takie zachowanie zostało by uznane za wysoce niestosowne i rasistowskie, zapewne serial zostałby zdjęty. Dla mnie osobiście nie ma znaczenia kto ma jaki kolor skóry, ale jeśli wymagamy coś o jednej strony to niech ta druga strona też szanuje te same zasady...

ocenił(a) serial na 1
marcomarco83

Grubo pojechali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones